האימון הקבוצתי

  שיטת האימון הקבוצתי יוצרת למענכם את האימון היעיל, הבטוח והמשתלם ביותר מבין מגוון סוגי האימונים הקיימים כיום במסגרות השונות, זאת הודות למבנה הקבוצה המשפחתית והמגובשת, היוצרת קשר הדדי - אישי ומקצועי - בין המאמן למתאמנים, ומספקת תמיכה, עידוד והנאה המגבירים את המוטיבציה ומבטיחים השגת מטרות והתמדה לאורך זמן.

 

  שיטת האימון הקבוצתי התגבשה לאחר שנים של נסיון
תוך הבנה של צרכי המתאמן ויצירת אימון המשלב
מאפיינים של צורות אימון שונות המתאים לכל אחד
ולכל מטרה.

 

  הנסיון שהצטבר תרם רבות ליצירת תכנית אימון אופטימלית לכל אחד ואחת המחפשים מסגרת מסודרת של פעילות גופנית התומכת ומקיימת את כל התנאים הדרושים לאימון יעיל ומהנה.

האימונים מתקיימים במבנה של קבוצות קטנות, ובכך מאפשר למאמן לשלוט ולפקח בצורה מקצועית על כל אחד ואחת, ולהתאים לכל מתאמן אימון אינדיבידואלי ושונה מהשאר בהתאם למטרותיו ויכולותיו, וכך לא נוצר מצב בו מתאמן מבצע תרגיל באופן שגוי שאף עלול לפגוע בו, בשונה מחוג רב משתתפים בו אין למדריך את היכולת לשלוט באיכות הביצוע של כל אחד ואחת מהמתאמנים. באופן זה מובטח לכם אימון יעיל ואיכותי ביותר מבלי להסתכן בפציעה הנובעת מביצוע לקוי או עומס יתר.  
 

  האימון בקבוצה קטנה של מתאמנים מספק בדיוק את התנאים הדרושים על מנת להתמיד ולהגיע לתוצאות הרצויות ולשמור עליהן לטווח הרחוק :
- מסגרת קבועה ועקבית
- אוירה תומכת ומהנה התורמת להעלאת המוטיבציה והתמדה לטווח ארוך
- תשומת לב אישית והכוונה מקצועית לכל אחד מהמתאמנים בקבוצה
- מעקב רציף אחר ההתקדמות ותכנון להמשך


  האימון הקבוצתי מעניק למתאמן תמיכה ועקביות המעודדים אותו להתמיד לאורך זמן, ותורם לרכישה והפנמת הרגלים של אורח חיים בריא המבוסס על פעילות גופנית סדירה ותזונה נכונה.

 

  הפעילות כוללת ייעוץ תזונתי ומעקב אחר מדדים אישיים ובכך מובטחת יעילות ומיצוי מירבי לאורך כל תקופת האימונים.


  ב FITNESS GROUP דוגלים ומאמינים בשיטת האימון הקבוצתי ומזמינים אתכם להצטרף לתהליך שמוכיח את עצמו כל פעם מחדש.